Fassaadide ja akende kiletamine

Tänapäevased materjalid ja tehnoloogiad võimaldavad paigaldada ettevõtte sümboolika nii hoone klaaspindadele, kui fassaadile.

Lisaks saab hoonete sisekliimat ja turvalisust parandada päikese-, turva- ja kaitsekilesid kasutades.

Suveperioodil investeerivad paljud ettevõtted erinevatesse kliimaseadmetesse, kuigi need on tavaliselt kallid ja kulutavad rohkelt energiat. Päikesekaitse kiled vähendavad kuumust ja UV-kiirgust, IR valgust ja päikesevalgust tasemele, mis parandab töökeskkonda ja energiatarbimist märgatavalt. Sedasi tunneb personal ennast paremini, suureneb keskendumisvõime ja ka klientidele on tagatud meeldiv keskkond. Päikesekaitse kiled vähendavad ka mööbli pleekimise riski.

Poode, kontoreid ja avalikke ruume võidakse kahjustada või püütakse neisse sisse murda. Sellistes kohtades lõhuvad vandaalid või vargad tavaliselt just vaateaknaid. Kui klaas puruneb, võib see tekitada vigastusi, aga ka rahalist kahju, kuna tooteid ei saa enam müüa. Neid riske saab maandada, paigaldades ohutuskiled.

Akna- ja fassaadikleebiste tootmisel kasutame usaldusväärset ja korralikult hooldatud masinaparki ning kvaliteetseid, pikaajalise garantiiga 3M ja Avery Dennison materjale. Paigaldusi juhib materjali tootja koolituse läbinud spetsialist.