info@oakman.ee / +372 55 573 428

 

 

 

 

Perekond Tammisto esimesed kokkupuuted kujunduse ja reklaamikunstiga ulatuvad aastakümnete taha, mil elu Eestis oli praegusega võrreldes hoopis teistsugune.

Riina ja Ennu Tammisto lõpetasid 1960. aastatel Tartu Kunstikooli ning asusid koos tööle Eesti Tarbijate Kooperatiivide Vabariikliku Liidu (ETKVL) kunstnik-dekoraatoritena.

Ennu jätkas samal ajal õpinguid Tartu Ülikoolis. Peale ülikooli lõpetamist sai temast ETKVL dekoori osakonna juhataja ning hiljem ETKVL juhtkonna liige ja Kaubandusliku Reklaami Valitsuse peakunstnik. Aastaks 1993 oli riigikord muutunud ning Ennu asutas kleebisreklaamiga tegeleva ettevõtte Remigius, kus sai esimese töökogemuse ka tema poeg Toomas Tammisto. Oma ettevõtet arendas Ennu kuni elu lõpuni.

Riina Tammisto töötas peale ETKVL-i kuni pensionieani kunstnikuna Tallinna Autobussikoondises. Riinat on tehtud töö eest tunnustatud riiklikult kultuuriministri tänukirjaga.

Toomas jätkas isa karjääri reklaamivaldkonnas aktiivselt alates 2001. aastast. Peale ligi kahe aastakümne pikkust koostööd erinevate tööandjatega, kellest viimane Eestis tegevuse lõpetas, koondas Toomas enda oskused, kogemused ja meeskonna ettevõtte OakMan alla.

OakMan ei ole lihtsalt ettevõte, vaid ka perekonna väärtuste ja traditsiooni kandja!

 

OakMan täna

Oleme uudishimulikud ja õpihimulised ning oma töös põhjalikud ja korrektsed. Oleme alati valmis uuteks lahendusteks ja väljakutseteks!

Pereettevõttena oleme orienteeritud jätkusuutlikkusele, kvaliteedile ning ausale, avatud ja pikaajalisele koostööle!

 

Ettevõtte asutaja, visionäär ja tegevjuht

Toomas Tammisto

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Toomasel on kakskümmend aastat kogemusi reklaamiturul eestisiseste ja rahvusvaheliste projektide juhtimisel ning kvaliteetsete lahenduste pakkumisel erinevates valdkondades tegutsevatele organisatsioonidele nii Eestis kui välisriikides.

 

Ettevõtte taustategevuste korraldaja, südametunnistus ning büroojuht

Maj-Annika Tammisto

Maj-Annikal on tehnikateaduste magistrikraad ning ta on enam kui kümne aasta jooksul kogunud rahvusvaheliste projektide ja osakondade juhtimise ning Eesti riigi infosüsteemide kvaliteedi tagamise kogemusi.